Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Mounting of curtain rod 300 kr.
  • Anlæg af græsplæne 5.000 kr.
  • Hjælp til montering af ny vaskemaskine og ny opvaskemaskine 1.500 kr.
  • Hænge 3 lamper op😊 500 kr.
  • Elektriker 700 kr.
  • Afmontering og montering af opvaskemaskine (plus fix af tilkalket vandhane) 1.250 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  iPod / iPhone tilslutning
  • #1   26. jan 2012 Læs i brugsanvisningen til din bil eller din HU, vi har ingen ærlig chance for at hjælpe dig, hvis vi intet ved om det du ejer.

  • #2   26. jan 2012 hvis det er uoriganlt udstyr skal du downloade re-supportet

  • tom a
    tom a Tilmeldt:
    feb 2007

    Følger: 2 Emner: 47 Svar: 495
    #3   26. jan 2012 det er en nyere mercedes med org commandsystem, der sidder et stik beregnet til ipod, og det virker , men det passer også til en iphone,men der kommer ikke noget lyd kun opladning.

  • tom a
    tom a Tilmeldt:
    feb 2007

    Følger: 2 Emner: 47 Svar: 495
    #5   26. jan 2012 Simon , det er squ da også underligt . troede egentligt at det var det samme nå det kom fra samme selskab , men der er den igen ,det iphone er f... også noget underligt noget .

  • benjamin s
    benjamin s Tilmeldt:
    dec 2010

    Følger: 1 Svar: 4
    #6   26. jan 2012 højst sandsynligt skal du have et omformer stik hvor der er både billede og lyd da det ikke er det samme fra ipod og iphone. hør evt. i din nærmeste CARSound:-)

Kommentér på:
iPod / iPhone tilslutning

Annonce