634 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 3 Svar

kløften festival camping, nogle der har prøvet det kløften festival camping, nogle der har prøvet det

Hej smiley

ville høre om der var nogle der havde sovet på camping pladsen til kløften og ville gerne spørge om nogle ting i forbindelse med det smiley

må man have drikkevare med der ind ?

og bilen må ikke holde på pladsen, hvor holder den så ?

og evt. andre praktiske ting smiley

på forhånd tak (;


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • udskift af jord med muld i bede 3.000 kr.
  • Starthjælp til en benzinbil 220 kr.
  • inst af opvaskemaskine 500 kr.
  • Køleskabsreparation 1.380 kr.
  • Reparation af Samsung vaskemaskine 800 kr.
  • VVS-montering og -reparationer 1.300 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  kløften festival camping, nogle der har prøvet det
  • #1   22. jun 2011 Det er godt nok nogle år siden jeg har været der sidst, men der måtte man godt tage egne drikkevarer med ind. Der er parkeringspladser udenfor sportspladsen, men de er nok alle optaget, så i kommer til at lede længe efter en plads.

    Da jeg var der sidst, var pladsen inddelt i festområde og familieområde., Så i kan eventuelt campere på familieområdet hvor i kan sove den ud i fred og ro, men der kan i så ikke larme, eller campere på festområdet hvor i kan larme hele natten, men så er der ikke garanteret ro til at sove brandert ud i.


  • MIkkel P
    MIkkel P Tilmeldt:
    mar 2009

    Følger: 1 Emner: 10 Svar: 55
    #2   22. jun 2011 du må godt have drikkevarer med, vi parkerede bare bilen på parkeringspladsen den er dog ikke særlig stor:)


  • #3   22. jun 2011 Et godt råd hold et godt stykke væk fra pladsen ! sidste år var der mange ødelagte biler! skal også selv derned, Men bor i byen, så skal ikke sove på pladsen denne gang


Kommentér på:
kløften festival camping, nogle der har prøvet det

Annonce