1.252 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 1 Svar

michael j
michael j
Tilmeldt:
5. maj 2010
Følger: 1 Emner: 50 Svar: 286

Fritidsmodel FUP OG SVINDEL tråden Fritidsmodel FUP OG SVINDEL tråden

Er man lidt tudeprins over man ikke havde udseendet eller andet med dig så du blev vraget eller hvordan? '

Nu ku det jo være vedkommende ikke mente det var relevant med hjemmesiden førend den rigtige / seriøse var fundet netop pga tudeprinser.

Hvis man iøvrigt brugte en af de mailadresser man kan få med sidens navn i ville folk jo med det samme kunne se hvilken side det drejede sig om så derfor en hotmail.

Går ud fra du bygger dine pædofili drømme ud fra ingen fakta men kun en konklusion.

Må ha ramt plet siden jeg straks endte på filter.


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Mounting of curtain rod 300 kr.
  • Anlæg af græsplæne 5.000 kr.
  • Hjælp til montering af ny vaskemaskine og ny opvaskemaskine 1.500 kr.
  • Hænge 3 lamper op😊 500 kr.
  • Elektriker 700 kr.
  • Afmontering og montering af opvaskemaskine (plus fix af tilkalket vandhane) 1.250 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Fritidsmodel FUP OG SVINDEL tråden
  • michael j
    michael j Tilmeldt:
    maj 2010

    Følger: 1 Emner: 50 Svar: 286
    #3   21. dec 2012 gas har selv på et tidspunkt søgt noget lignende men desværre sidder en masse bare af ren nysgerrighed og svare på dem. Det er også fint men efter det uden der dog blev fundet noget væltede det ind med alle mulige forsøg på at hacke siden og lægge alverdens trojanere og virus ind .. Simpelthen bare fordi folk kedede sig. Så derfor en grund til at holde det hemmeligt indtil de useriøse er sorteret fra.

    At tudeprinsen så fra den anden tråd mener at så er folk pædofile fordi annoncens ejer holder kortene tæt til kroppen.


Kommentér på:
Fritidsmodel FUP OG SVINDEL tråden

Annonce