Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Sætte gardinskinner op i betonloft (Vidga ikea) 300 kr.
  • Tilstoppet toilet 1.000 kr.
  • Handyman to fit some blinds 1.000 kr.
  • Install shower mixer 500 kr.
  • Hænge gardiner op 500 kr.
  • Installere vaskemaskine 1.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  PS3 billigst, hvor?
  • kasper .
    kasper . Tilmeldt:
    aug 2007

    Følger: 1 Emner: 56 Svar: 653
    #1   7. apr 2008 næ.. det kan det ikke smiley

    Coolshop er nok de billigste i danmark når det kommer til konsoller, og så har de prisgarenti, så skulle du finde den billigere et sted sætter de prisen ned så de kan matche den pris du har fundet.


    3000 kr. er sku billigt for så fed en konsol, hvis jeg var dig, ville jeg købe en start pakke hvor der var 2 spil med til


  • #2   7. apr 2008 kan se på spilpriser.dk at de er billigere andre steder end coolshop.dk er, godt nok kun med få kroner, men bare dét gør jo at deres koncept ikke holder...

    der udover kunne det jo være der var nogle tilbud på konsollen her i tiden et eller andet sted, der gælder deres prisgaranti jo heller ikke.

    mht en startpakke, så er de spil man får med efter min mening ikke værd at spille. du det ville være dumt at ofre penge på det ;o)


  • kasper .
    kasper . Tilmeldt:
    aug 2007

    Følger: 1 Emner: 56 Svar: 653
    #3   7. apr 2008 Når det kommer til små penge, så er det mere eller mindre lige meget, og som sagt, så sætter de prisen ned hvis du gør dem opmærksom på det, ingen virksomheder i lille danmark tjekker op på alle deres vare for konstant at have den laveste pris, via. pris garentien hjælper kunder dem med det.

    Har fulgt med i ps3 priserne på det sidste, og har altid set coolshop som de billigste, eller meget tæt op af den billigste.

    som sagt tror jeg ikke du finder den billigere, enste sted kunne være som en start pakke hvor den samlede pris ville være lavere


  • #4   7. apr 2008 i denne uge har de en på tilbud i kvikly

Kommentér på:
PS3 billigst, hvor?

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce