2.158 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 58 Svar

Droppe fyr?? Droppe fyr??

jeg har noget kørende med en dreng. Men er vildt usikker på om jeg skal droppe ham. jeg føler at han er unormal for han ser ikke porno det, synes han er klamt, hvilket jeg ved at faktisk alle drenge har gjort bare en gang når de er 16 år, og han onanere heller ikke, og det troede jeg også alle drenge gjorde når de er 16.
Da han lige havde givet mig finger troede jeg ligesom, at det var min tur til at give ham noget dejligt. men så blev han sur over at jeg snittede hans pik, jeg blev meget forvirret. han fortalte at han kun har prøvet at få handjob og blowjob en gang, og efter det vil han ALDRIG have det igen. Prøvede på at overtale ham, fordi jeg synes man mister meget lysten til at få noget, når jeg ikke må give ham igen.
Jeg har næsten fortrudt at jeg har givet ham noget af mit private, når nu jeg ikke må være med til at dele hans private med ham.

tror i jeg kan overtale ham til at lave sig om?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Kitchen clogged 750 kr.
  • Flyt tørretumbler 450 kr.
  • Reparation af kabelfejl på robotplæneklipper 1.300 kr.
  • Furniture Assembly 2.200 kr.
  • Hente to døre i bauhaus Roskilde Montere døre og dørhåndtag i Jyllinge 2.100 kr.
  • rep. af hul i vandrør 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Droppe fyr??
Kommentér på:
Droppe fyr??

Annonce