543 visninger
|
Oprettet:
at flytte hjemmefra :D {{forumTopicSubject}}
hej hvor meget bruger man cirka på mad, vaskepulver , toiletpapir osv.. på en månede cirka (: please ingen useriøse kommentar
feb 2007
Følger: 17 Følgere: 21 Fotoprofiler: 1 Emner: 157 Svar: 5.459
og jeg bor alene ja
aug 2008
Følger: 2 Følgere: 1 Fotoprofiler: 1 Svar: 1.194
jun 2008
Følger: 2 Følgere: 1 Emner: 1 Svar: 41
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
aug 2008
Følger: 1 Emner: 7 Svar: 20
aug 2008
Følger: 2 Følgere: 1 Fotoprofiler: 1 Svar: 1.194
okt 2008
Følger: 1 Emner: 25 Svar: 155
Og er lærling, lejligheden er på 85m2
jan 2008
Følger: 5 Følgere: 4 Svar: 15
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
jan 2008
Følger: 5 Følgere: 4 Svar: 15
hold da op
Så har man da os penge nok ..
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
De fleste penge går også til benz og hobby jo
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
sep 2008
Følger: 1 Emner: 2 Svar: 1.262
Men du skal nok regne med 1.500 - 2.000. Det kommer også meget an på, hvad du spiser. Køber du f.eks et hvidkålshovede til en tier, er der mad til fire dage, køber du en bøf til en halvtredser er der til et måltid.
sep 2008
Følger: 1 Svar: 149
Jeg VIL bare lære at spare op, jeg er vist ikke nogen mønster jyde:-(
nov 2007
Følger: 6 Følgere: 5 Fotoprofiler: 1 Emner: 9 Svar: 90
at flytte hjemmefra :D